Araç Tipleri

Nerelere Üretim Yapıyoruz

Otobüs

Şehir içi, şehirlerarası ya da özel kullanım amaçlı otobüslerde kullanılan ürünler, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ve yönetmeliklere uygun tasarlanmakta, mühendislik analizleri yapılmakta,  kalıpları üretilmekte, standartlara uygunluk testlerinden geçmektedir. Hızlı tasarım, hızlı kalıp üretimi ve ilk üründe onay almak müşteri memnuniyeti sağlama ölçütlerimizdendir. Otobüsler için dizel ve üre (AdBlue) depoları, iç dolaplar, su depoları, hava kanalları, rezonatör, iç giydirme parçaları üretmekteyiz.

Traktör

Yakıt deposu, üre deposu, basamak gibi birçok fonksiyonu içeren ürünleri traktör üzerindeki sınırlı hacimde yerleştirebilmek için ürünler karmaşık şekillerde tasarlanmaktadır. Rotasyon teknolojisi bu tip ürünleri için tercih edilmektedir. Floteks traktörde kullanılan, yakıt deposu, kabin çatısı, çamurluk, hava boruları, konsol, iç giydirme parçaları gibi rotasyon teknolojisine uygun parçaların tasarım ve üretiminde uzman kuruluştur.

KAMYON

Kamyonlarda araç ağırlığını artırmadan daha fazla yakıt hacmi sağlayan, paslanma sorunu olmayan, araca montaj parçalarını azaltan, Comptank ᴿ  birleşik üre (AdBlue) ve dizel deposu patentli yenilikçi ürünümüzdür.  Özel rotasyon kalıplama teknolojisi ile tek kalıpta iki ayrı hacimli plastik depo üretilmektedir. Kamyonların ağır çalışma şartlarına uygun dizel ve üre depoları, çamurluklar, hava boruları, akü kasaları, genleşme tankları, su depoları, iç ve dış giydirme parçaları üretmekteyiz. Bu parçaların tasarımı ve mühendislik analizlerinde uzman kadromuz müşterilerimize çözüm desteği vermektedir.

iş Makinası

İş makinaları üzerinde sınırlı hacimi en iyi şekilde kullanabilmek, göreceli olarak düşük üretim miktarlarında pahalı kalıp yatırımından kaçınmak için rotasyon teknolojisi tercih edilir. İş makinalarının zorlu çalışma şartlarına uygun dizel ve üre depoları, kabin çatıları, çamurluklar, hava boruları, akü kasaları, genleşme tankları, su depoları, konsol, iç ve dış giydirme parçaları üretmekteyiz. Bu parçaların tasarımı ve mühendislik analizlerinde uzman kadromuz müşterilerimize çözüm desteği vermektedir.

DENİZ ARAÇLARI

Deniz araçları için yakıt depoları, temiz su ve pis su depoları, şamandıralar üretmekteyiz. Deniz suyunun yol açtığı korozyona dirençli, ekonomik ve kaliteli standart ürünlerimiz yanında müşterilerin özel isteklerine uygun ürünler konunun uzmanı mühendislik ekibimiz tarafından tasarlanmaktadır.

HAFİF TİCARİ ARAÇ

Hafif ticari araçlar için dizel yakıt deposu, üre (AdBlue) deposu, dolaplar, su depoları, hava kanalları, rezonatör, iç giydirme parçaları üretmekteyiz. Hızlı tasarım, hızlı kalıp üretimi ve ilk üründe onay almak müşteri memnuniyeti sağlama ölçütlerimizdendir.