Celal Beysel

Celal Beysel

Yönetim Kurulu Başkanı
40 yılı aşan rotasyon tecrübesine sahiptir. Tüm bu tecrübe sayesinde 2018 yılında Amerika’da Dünya Rotasyoncular Birliği (ARM) tarafından “Hall of Fame”’e seçilmiştir. Günümüzde zamanının çoğunu Ar-Ge ile harcamaktadır.

Floteks Yönetim Kurulu Başkanı'na Uluslararası Ödül

Mehmet Beysel

Mehmet Beysel

Genel Müdür
Kısa-orta vadeli yatırım kararları alır. Stratejik hedefler, mali tablolar ve günlük faaliyetleri takip eder, yönetim kurulunu bilgilendirir. Floteks'in tüm süreçlerinden sorumludur.

Ömer Beysel

Ömer Beysel

Genel Müdür Yardımcısı
Finans ve muhasebeden sorumludur. Fiyatlama, maliyet, yatırım fizibilitesi gibi konuları takip eder, yönetim kurulunu bilgilendirir.

Halil Akgül

Halil Akgül

Yönetim Kurulu Üyesi
Yalın üretim ve yönetim, verimlilik , stratejik hedefler, kalıp tasarımı, üretimi ve yeni iş alanlarında bilgi ve tecrübeleri yol gösterici olmaktadır.

Tuğrul Karasarlıoğlu

Tuğrul Karasarlıoğlu

AR-GE Koordinatörü
Avrupa Birliği, TÜBİTAK ve KOSGEB gibi kuruluşların açtığı proje çağrılarını takip eder, proje hazırlama, müracaat, uygulama ile teknik ve mali raporlamalarından sorumludur. Diğer ülkelerdeki proje ortakları ve Avrupa Birliği ile olan ilişkileri yürütür. Floteks’in genel ARGE çalışmalarını ve ortaya çıkan sınai mülkiyet haklarının belgelendirilmesini takip ve koordine eder.

Floteks Yönetim Kurulu Başkanı’na Uluslararası Ödül

Firmamız 40 yıldır rotasyon kalıplama ile yaptığı çalışmaların karşılığını yurtdışında aldığı bir ödül ile taçlandırmıştır.

Firmamızın yönetim kurulu başkanı Celal Beysel 2017 Uluslararası Rotasyoncular Birliği (ARM) tarafından Hall of Fame’e seçildi. Tüm dünyadaki rotasyoncu birliklerinin çatı organizasyon olan ARM her sene bir kişiyi rotasyon kalıplamaya yaptığı katkılardan dolayı Hall of Fame’e seçmektedir. 2018 yılında Chicago’da yapılan yıllık toplantıda ödülünü alan Celal Beysel rotasyon kalıplama ile uğraşarak geçen 35 yılını anlatan bir konuşma da yaptı. ARM ve Hall of Fame ödülü ile ilgili daha fazla bilgiyi ARM web sitesinden alabilirsiniz: https://rotomolding.org/page/HallOfFame